HaberXBOX

Xbox’ın Yeni Kırmızı Oyun Kumandası

Microsoft‘un Sony ile rekabet içinde olan Xbox, kullanıcıları için yenilikler yapmaya devam ediyor. Yakın zamanda çıkardığı oyun konsolları ile hız yakalayan Xbox, yeni kırmızı oyun kumandası Pulse Red‘i satışa sundu. Dış görünüşü, muhteşem uyumlu renkleri ve ince tasarımı ile oyun severlerin gözlerini kamaştırıyor.

xbox 3

Göz alıcı renkleri

Xbox‘ın yeni konsolunu piyasaya sürümeye başladı. Ön satışta olan ve daha önce sunulan kontrolcü ile aynı donanım ve teknik özeliklere sahip olan Pulse Red, USB-C bağlantı noktası ve özel paylaşım düğmesi gibi bir çok özelliği de barındırıyor.

Beyaz arka kasası, siyah tamponları ve D-pad‘i ve renk tonları daha önce sunulan kontrolcünün tasarımına çok benziyor. Tanıtılan kontrolcü de ABXY tuşları kırmızı olduğunu görüyoruz. Xbox logosundaki, L ve R tuşlarındaki beyaz ile harika bir uyum yakalamış, çok çarpıcı bir görünüm elde eden Pulse Red, 65 dolar olmasına rağmen çoğu oyun severler dikkatini çekmeyi başarıyor.

xbox 2

Şu an ön siparişe açılan yeni Pulse Red’in, fiyatı 65 dolar. Kontrolcünün ne zaman Türkiye‘ye geleceği ve fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok. Ancak şunu söyleyebiliriz ki ; oyun konsollarının fiyatlarında indirim var. Bunu göz önünde bulundurursak, Xbox’ın bu muhteşem görünümlü yeni kontrolcüsünün de Türkiye’ye uygun bir fiyat etiketi ile geleceğini düşünebiliriz.

Peki siz, göz alıcı renkleri, özel tasarımı ve mükemmel özellikleri olan yeni oyun kontrolcüsü Pulse Red hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı