HaberXBOX

Xbox’ın duyurmadığı özel oyunlar var

Microsoft, dün yayınladığı bir blog yazısında, 2021 yılında Xbox konsollarına özel olarak yayınlanacak oyunları açıklamıştı. Ancak görünüşe göre şirketin henüz açıklamadığı birkaç oyun daha bulunuyor.

Microsoft, Xbox Wire’da dün yayınladığı bir blog yazısında, 2021 yılında Xbox’a gelecek özel oyunlarını duyurdu. Bu oyunlara arasında The Medium, Halo Infinite, Scorn, Lake, The Last Stop gibi oyunlar bulunuyordu. Ayrıca açıklanan listede Game Pass‘e eklenecek olan birkaç oyundan da bahsedildi.

Şirket, yayınladığı bu blog yazısında bu yıl içerisinde çıkacak olan 30’dan fazla oyundan bahsetti. Ancak görünüşe göre bu kadar oyuna rağmen halen henüz duyurulmamış oyunlar da bulunuyor.

Xbox, oyun platformuna gelecek 30’dan fazla oyundan bahsetti fakat hala duyurmadı. EA DICE ekibinden olan Angel Kavavoz, “Henüz duyurulmamış birkaç şey bulunuyor” demişti.

Xbox Game Pass

Ekipten Bir Geliştirici Açıklamıştı

EA DICE ekibinden olan Angel Kavavoz, “Henüz duyurulmamış birkaç şey bulunuyor” dedi. Angel Kavavoz, henüz duyurulmamış oyunlarla ilgili ekstra paylaşımda bulunmasa da 2021’in Xbox kullanıcıları açısından oldukça bereketli geçecek gibi görünüyor.

Yayınlanan yazıda Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek oyunlardan bahsedilmişti. Eklenecek ilk oyun Psychonuts 2 oldu. Oyunun çıkış tarihi kesin olmasa da bu sene geleceği ve Game Pass’e ekleneceği duyuruldu. Game Pass eklenecek diğer oyunlar ünlü Yakuza serisine ait. İçerisinde Yakuza serisinin yer aldığı The Yakuza Remastered Collection, 28 Ocak‘ta eklenecek. Yakuza 6: The Song of Life ise Game Pass’e 25 Mart tarihinde eklenecek.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı