HaberÜcretsiz OyunlarXBOX

Xbox Şubat Ayındaki Ücretsiz Oyunları Açıkladı

Microsoft, oyunculara sunduğu Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate pek çok oyunu ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor.  Xbox Live Gold Şubat ayının ücretsiz oyunlarını da açıkladı. 4 tane oyunun ücretsiz olacağını düşünen oyunculara güzel bir sürpriz oldu. Şubat ayında 4 değil 5 tane oyun ücretsiz olacak.

Xbox Live Goldun Kasim Ayinda Bedava Oyunlari Belli Oldu MANSET 1200x675 1

Microsoft, bugün Xbox Live Gold bu ay belirli bir süre ücretsiz olacak oyunları açıkladı. Geçtiğimiz ay 4 oyunu ücretsiz olarak sunacağını açıklamıştı. Fakat baktığımız zaman Şubat ayında 4 değil 5 tane oyunun ücretsiz olacağını görüyoruz. Xbox Live Gold, oyuncularına yapmış olduğu bu küçük sürpriz ile sevenlerinin gönlünü bir kez daha fetih etmiş oldu.

Ücretsiz Oyunlar

  • Gears 5 = 269TL
  • Resident Evil = 71,25 TL
  • Dandara: Trials of Fear Edition = 39 TL
  • Jones and the Emperor’s Tomb = 30TL
  • Breakdown = 30TL

Gears 5

Gears 5, The Coalition tarafından geliştirilen ve Xbox One, Microsoft Windows ve Xbox Series X / S için Xbox Game Studios tarafından yayınlanan üçüncü şahıs nişancı video oyunudur. Gears of War serisinin 6. oyunudur. Gears of War 4’ün devamı şeklindedir.

gears 5 2

 

Resident Evil

1998 yılında, Rakun Şehri Polis Departmanı, Ortabatı şehrinin eteklerinde bir dizi tuhaf cinayeti araştırmak için kendi seçkin birimi STARS Bravo Ekibini gönderdi.

Yolda iken, ekibin helikopteri, acil bir inişi ani bir motor arızasına düşürmek zorunda kalır. Ekip, kaza bölgesinden ancak iniş yaptıkları ormanın devrilmiş bir askeri aracı, ölü askerleri ve ölüm cezasına çarptırılmış bir mahkum olan Billy Coen’in nakli emrini sakladığını keşfetmek için yola çıktı.

Ekip bölgeyi aramaya devam ederken, çaylak üye Rebecca Chambers bir yolcu treni keşfeder. Hiçbir yaşam belirtisi görmeden gemiye bindi.

r2

Dandara: Trials of Fear Edition

Tuz dünyası çökmenin eşiğinde. Bir zamanlar özgür ruhlar olan halkı, şimdi baskı altında ve ayrımcılığa maruz kalıyor. Fakat her şey bitmiş değil, bu korku atmosferinden umut ışığı bir kahraman yükseliyor. Adı Dandara.

Zeminler, duvarlar ve tavanlar arasında zıplarken yer çekimine meydan oku. Tuz dünyasının ve onun birbirinden farklı karakterlerinin saklı gizemlerini ve karanlık sırlarını keşfet. Dandara’yı baskıcı düşmanlara karşı dövüşme ve hayatta kalma konusunda güçlendir.

Yönünü kaybetmiş bu dünyaya özgürlük ve denge getirmek için Dandara’yı uyandır.

dandara

Jones and the Emperor’s Tomb

Indiana Jones and the Emperor’s Tomb ,The Collective  tarafından geliştirilen ve Lucas Arts  tarafından 2003 yılında

Xbox , Microsoft Windows , PlayStation 2 ve OS X için yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur . Burada Drew Struzan’ın kapak resmi var. Oyun, kurgusal arkeolog Indiana Jones’un macerasıdır. Hikaye, Indiana Jones ve Doom Tapınağı’nın ön filmi olarak 1935’te geçiyor . İsminde geçen mezar, Çin’in ilk İmparatoru Qin Shi Huang’a ait .

r4

Breakdown

Breakdownbirinci şahıs bir aksiyon oyunu olmasına rağmen , bir dövüş oyununun unsurlarını birleştirir ve düşmanları vurmak için otomatik kilit kullanır. Bakış açısı her zaman oyuncunun bakış açısıdır ve nesnelerle etkileşim gerçekçidir: cephane aşağı bakıp (üzerinden yürümek yerine) tutularak alınır, kapı kolu tutularak açılır, anahtar kartlar tarayıcı üzerinden kaydırılarak kullanılır ve merdivenler kollarını kullanarak tırmanılır. Enerji çubukları, hamburger ve gazlı içecekler tüketilerek sağlık ve enerji yenilenir.

r5

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı