Ücretsiz OyunlarXBOX

Xbox Live Gold Nisan Ayı Ücretsiz Oyunlar

Xbox Live Gold, her ay özel olarak üyelerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Xbox, abonelere özel Nisan ayında sunacağı ücretsiz oyunları açıkladı.

Game Pass Ultimate de dahil olmak üzere Xbox Live Gold aboneleri 1 Nisan itibariyle ücretsiz oyun grubuna erişim sağlayabilecek. Nisan ayı oyunlarını duyuran Microsoft, iki yeni oyuna ek olarak, Xbox 360’ta yayınlanan 2 oyunu sınırlı süreliğine oyun severler ile buluşturacak.

Ücretsiz Nisan 2021 oyunları

1)Vikings: Wolves of Midgard / 1 – 30 Nisan

apps.41347.64654134568873419.510f8087 281d 4d4c 9877 76683fcce133

Ragnarok. Efsaneye göre, en soğuk kış geldiğinde, Jotan Tanrıları Asgard’dan intikam almak için geri dönecek. Dünya mahvolma yolunda ve Midgard’ın kaderi tehlikede. Ancak Ateş ve Buz Devleri ordularını birleştirmeye başladıklarında Ulfung klanı – Midgard’ın Kurtları ile karşılaşırlar. Köylerinin yıkılmasının ardından kanlı ama boyun eğmeyen bu dışlanmış Viking savaşçıları kaderlerini ele geçirmeye ve dünyayı kurtarmaya kararlı. Klan şefi olarak Midgard’ı tamamen yok olmaktan kurtarmalı ve Fimbulwinter’ın acımasız yaratıklarını yok etmek için hücuma öncülük etmelisiniz.

faa4415a313210a20a0160aaf0aabc896394b91de017e5ead3c783000fc2cf7c product card v2 mobile slider 639

Fantezi İskandinav Mitolojisiyle Buluşuyor

Ya şiddetli bir Viking savaşçısı ya da acımasız bir siper hizmetçisi olarak dünyevi Midgard, Niflheim’ı donduran ve Balheim’ı kaynatan krallıklarda seyahat edin.

Ölümcül Fimbulwinter

Ölümcül soğuklara dayan ve hayatta kalmak için kendini doğanın gazabına maruz kalmaktan koru.

Tanrılara Saygı

Düşmüş düşmanlardan kan toplayın ve güçlerinizi geliştirmek için Tanrılardan hediyeler almak için sunakta kurban edin.

Vahşi Öfke

Kana susamış savaşta düşmanlarınızı alt etmek için Öfke Modu’nu etkinleştirerek öfkenizi kontrol altına alın.

Savaş Sanatı

Kılıçlar, yaylar ve büyülü bastonlar dahil olmak üzere gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmak için her silahla becerilerinizi mükemmelleştirin.

Tanrıların Gücü

Thor veya Loki Tılsımları gibi güçle aşılanmış tılsımları donatarak Tanrıların yeteneklerini kendinize ait hale getirin. Daha fazla ödül kazanmak için Trials of the Gods’ta yarışarak yeni becerilerinizi test edin.

Takım çalışması

Efsanevi iki oyunculu çevrimiçi eşli modda bir arkadaşınızla takım olun ve Midgard Shores’a yolculuk yapın. Becerilerinize ve yeteneklerinize uygun dört zorluk seviyesi arasından seçim yapın. Acımasız hardcore modunu denemeye cesaretin var mı?

2)Dark Void / 1 – 15 Nisan

Dark Void ™, adrenalin yüklü hava ve yere vuran savaş karışımını birleştiren bir bilim kurgu aksiyon-macera oyunudur. “The Void” adlı paralel bir evrende geçen oyuncular, gizemli Void içinde inanılmaz koşullara düşmüş bir pilot olan Will rolünü üstleniyor. Bu beklenmedik kahraman, kısa süre sonra kendisini The Survivors adlı isyancı bir insan grubuyla güçlerini birleştirerek çaresiz bir hayatta kalma mücadelesinin ortasında bulur. Boşlukta mahsur kalan bu direniş savaşçıları, Dünya’yı tehdit etmeyi planlayan gizemli bir uzaylı ırkını engellemek için savaşıyor.

1825078

Dark Void’in jet pack-booster havadan köpek dövüşü ve üçüncü şahıs dövüşünün benzersiz kombinasyonu, üçüncü şahıs nişancı deneyimine heyecan verici yeni bir oyun dinamiği getiriyor. 3D aksiyonu yepyeni bir seviyeye taşıyan Dark Void’in benzersiz dikey dövüş sistemi, oyuncuların siper alırken ve düşmanları kıyametlerine savururken, oyuncuya yepyeni bir gerilim ve heyecan duygusu getirirken, binlerce fitlik düşüşten sarkmalarına olanak tanır. Will ayrıca, şiddetli bir hava savaşına olanak tanıyan güçlü bir roket paketi ile donatılmıştır; boşluğun içinden geçerken, yoluna çıkan her şeyi vururken, kabarcıklı hızlarda koşar.

thumb 1920 285111

Ana Özellikler:

  • Bilim kurgu aksiyon / macera, tamamen benzersiz bir üçüncü şahıs nişancı deneyimi için havadan ve yaya savaşı birleştiriyor
  • Will’in jetpack’i, oyuncuların yüksek hızlı kovalamacalarda UFO’lara karşı yarışmasına ve yukarıdan beklenmedik diğer dünyevi düşmanlara yağmur ölümüne izin veren tam hareket özgürlüğü sağlar.
  • Başka hiçbir aksiyon oyunu ile eşi benzeri olmayan hız ve ölçek: Will’i dar koridorlardan geçip ardından muazzam kanyonlara ve fütüristik jeolojik manzaralara gönderin
  • Düşmanlarınızı alt etmenin tek yolunun yukarı çıkmak olduğu yer çekimine meydan okuyan dikey savaş sistemi
  • Jetpack uçuşu, gemiden gemiye köpek dövüşü ve üçüncü şahıs ateş-em-up eylemi arasında görünmeyen geçiş, hepsi aynı seviyede var – farklı “alanlara” ayrılmamış
  • Yenmek için hızlı refleksler ve havadan ahır fırtınası manevraları gerektiren büyük patronlar
  • Crimson Skies video oyunları serisinden ekip üyelerinden oluşan yeni bir grup olan Airtight Studios tarafından geliştirildi

3)Truck Racing Championship / 16 Nisan – 15 Mayıs

Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası en görkemli ve en zorlu motor yarış mücadelelerinden biri.

Sürüş zorluk derecesi ve başka özgün yarış özellikleri KT Engine (WRC) sayesinde aslına uygun olarak simüle edildi.
ETRC‘de, tıpkı gerçek yarış pistlerindeki gibi, fren sisteminin sıcaklığını dikkat etmek ve aşırı ısınmasını önlemek zorundasın. Ayrıca, virajlara girerken kamyonun ağırlığını hesaba katman, lastik aşınmasını izlemen ve sollama için en iyi taktikleri bulup uygulaman gerek.

11307

Resmi ETRC yarış simülasyonu tutkunlarına yepyeni bir seçenek sunuyor:
• Volvo, Man, Freightliner ve Western Star gibi önde gelen üreticilerden, resmi logo ve görünümleriyle 45 kamyon
• 20 takım ve şampiyonanın en iyi sürücüleri
• Resmi ETRC pistleri ile Laguna Seca, Circuit of The Americas Pisti ve Fuji Speedway de dahil 14 pist
• 5 tek oyunculu ve 3 çok oyunculu mod

4)Hard Corps: Uprising / 16 – 30 Nisan

Heyecan verici retro koş ve silah aksiyonu, klasik Konami aksiyon serisine saygı duruşunda bulunan, ARC System Works tarafından geliştirilen yeni bir 2D yan kaydırma çubuğu olan Hard Corps: Uprising’de bir intikamla geri döndü. Efsanesini yazmaya başlarken asker Bahamut olarak oynayın. Yalnızca en iyinin en iyisinin sonuna kadar hayatta kalabileceği Arcade modunun zorlu siperlerinde veya bir yaşam çubuğu ve puan sisteminin, öğelerinizi ve geliştirmelerinizi inşa etmek için satın almanıza izin verdiği yepyeni Rising modunda savaşın. asker olun ve nihai zafere ulaşın. Yardıma mı ihtiyacınız var? Ciddi bir katliam için bir arkadaşınızla ortak olun.

apps.30704.66353264148814560.a28b8493 9f7c 4196 b6db 69e4389313b5

Xbox Live Gold Nisan ayı ücretsiz oyunlarını beğendiniz mi? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı