Ücretsiz OyunlarXBOX

Xbox 70 Dolarlık Oyunu Ücretsiz Verecek

Xbox, Game Pass’e popüler oyunlar sunmaya devam ediyor. MLB The Show 21, Xbox Game Pass‘e geliyor. Aboneler hiçbir ücret ödemeden PlayStation Studios’dan oynayabilecek.

MLB The Show 21‘i diğer oyunlardan farklı kılan ise oyunu PlayStation Studios‘un geliştirip yayınlaması. Bu durum aynı zamanda Sony‘nin Xbox‘ta ilk kez bir oyun yayınlaması demek.

Popüler golf oyunu MLB The Show’un Sony‘nin kendi PlayStation Plus‘ı yerine Game Pass‘e gelmesi garip karşılandı. Game Pass üyeleri, MLB The Show 21’i 20 Nisan itibariyle Xbox One ve Xbox Series X / Series S’de oynayabilecek. Ultimate aboneleri ise Xbox bulutta (xCloud) oyunayabilecek.

Rekabet Her Platformda Devam Edecek

Ayrıca MLB The Show 21, platformlar arası oynamayı ve ilerlemeyi destekleyecek. Bu sayede platform fark etmeksizin arkadaşlarınızla rekabet edebileceksiniz.  Xbox’ta ilk kez sahneye çıkan oyunda, çapraz platform desteği sayesinde Xbox ve PlayStation oyuncuları sahada birbirleriyle karşı karşıya gelebilecek.

Oyunla ilgili ayrıntılar

2 yönlü bir yıldız olun
İlk defa Road To The Show’daki Oyuncunuzu diğer oyun modlarında kullanın. Artık Oyuncunuz 2 yönlü bir yıldız olabilir!

Kolaylaştırılmış Diamond Dynasty deneyimi
Canlı içeriklerimiz artık daha net kariyer hedefleri, oyun stilinize göre ödüllere uzanan daha hızlı yollar sunmak için programları kolaylaştırıyor ve rüya kadronuzu kurmanız için yeni bir Legends sınıfı getiriyor.

Özel hazırlanmış ve üzerine odaklanılmış bir oynanış
Casual, Simulation ve Competitive dahil olmak üzere tüm oyun stilleri ve yetenek düzeyleri için oynanışı genişletmek amacıyla oynanışı öğrenmeye yönelik yeni eğitimlere ek olarak bu yıl MLB The Show’a yeni oynanış stilleri geliyor.

Yeni deneyimler
Yeni fırlatma mekaniği! Eksiksiz saha iyileştirmesi; Yeni oyuncu başlangıç deneyimi; Geleceğe yönelik plan yapmak için yeni New Franchise ve MTO araçları.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı