PC
Trend

Valorant’ın yeni karakteri Yoru

Riot Games, Valorant’ın ikinci bölümünde gelecek yeni karakter Yoru‘ya dair ilk ayrıntılar açıklandı. 9 Ocak‘ta yayınlanan fragman bütün oyuncuların ilgisini çekti. Fragman trendlere girdi bile.

Görünmez, Casus , Düellocu

Görünmez olabilme özelliği olan Yoru , ışınlanma yeteneğine de sahip bir casus olarak karşımıza çıkıyor. Ayak sesi taklit edebilen Yoru, bu özellikleri dışında rakiplerini flaşla kör edebiliyor. Bu kadar etkili özelliklerin olması oyuncuların da iştahını kabartıyor.

yoru

C Yeteneği – Sahte (Fakeout)

Gerçek bir oyuncunu sahte ayak sesleri çıkararak diğer düşman ajanların dikkatlerini dağıtabilir, ani bir saldırı yaparak takımını öne geçirebilir. Ayak seslerinin hangi yöne gideceğini belirledikten sonra atışını yapar. Bu sayede rakipler farklı bir yöne odaklanmışken arkalarından onları katletme şansı yakalar.

E Yeteneği – Ağ Çöküşü (Gatecrash)

İstediğiniz yere doğru hareket etmek için bir portal geçiti açın ve düşmanlarınızın etrafında dolaşın. Yoru E yeteneğini istediği bir yöne fırlatır. Fırlattığı yerde bir portal oluşur. İstediği zaman oraya ışınlanabilir. Bu sayede düşmanlarınızı arkalayabilir, onlara beklemediği bir ölüm yaşatabilirsiniz.

Q Yeteneği – Kör Taraf (Blindside)

Etrafınızdaki rakip ajanları kör etmek için hareketli flaşı kullanın. Flaş duvara çarptığında aktif olur ve size avantaj sağlar.

X Yeteneği – Boyutsal Kayma (Dimensional Drift)

Boyutlar arasında gezebilen bir maske takın ve Yoru’nun boyutunda dolaşın, düşmanlarınızın nerede saklandığını görün takımınıza haber verin. Yeteneğinizi kullandığınızda düşmanlarınızın kurşunları size işlemez.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı