PC
Trend

Valorant’ın yeni karakteri sızdırıldı!

Valorant‘ın gelecek sezon sızdırmaları devam ediyor. Gelecek sezonda katılması beklenen ” Yeni Valorant Karakteri” dün gece Twitter üzerinden sızdırıldı. Oyun adı ”Yoru” olarak geleceği söylenen kahraman oyun kodlarında adını ”Agent 14” olarak alıyor. Karakterin takmadı ”Stealth” olarak belirtiliyor. Karakterin yetenekleri karma olarak yapılmış.

Twitter‘da @DonHaci kullanıcısının paylaştığı videoda karakterin tüm özellikleri gösterilmiş. 

Aşağıda bahsettiğimiz bilgileri henüz oyun yapımcısı Riot Games tarafından doğrulanmadı ancak Valorant sitesine yüklediği duvar kağıtları içerisinde karakterin şekillerini andıran bir duvar kağıdını bulunuyor.

Özelliklerinden bahsetmek gerekirse:

  • Z yeteneği: Bu yetenek oyun içinde ”fake ayak sesleri” çıkarmanızı sağlar. Oyun içinde iki kere kullanılabilen yeteneğe ise iki farklı kullanım olanağı sunulmuş. İsterseniz olduğunuz yerden başlatıp ayak seslerinin çıkmasını sağlarken isterseniz belli bir yere koyup daha sonra saklanıp yeteneği aktif hale getirebilirsiniz. Bu yeteneği bomba bölgelerini ”fake”lemek veya teleport fake’i yapmak için kullanabilirsiniz.
  • X yeteneği: Bu yetenek ”oyuncuları kör etmenizi” sağlar. Atacağınız flash herhangi bir yüzeye çarçar çarpmaz aktif hale geliyor. Yeni karakterin bu özelliği oyuna en son gelen karakter olan Skye’ın özelliğine çok benziyor.
  • C yeteneği: Bu yetenek ”ışınlanmanızı” sağlar. Kullanacağınız bu yetenek bir yerden bir yere kolayca ışınlanmanızı sağlar. Bu yetenek sayesinde haritaya yerleştirilen ”Killjoy Turret”lerinden ve ”Cypher Tuzak”larından kolayca geçmenizi sağlar. Bu yetenek ayrıca ”teleport”tan geçmenizi de sağlıyor. Omen ışınlanmasına benzeyen bu yeteneği rakiplerinizi kandırmak için kullanabilirsiniz.
  • Q yeteneği: Bu yetenek belirli bir süre ”görünmez olmanızı sağlar ve hasar almanızı engeller”. Bu yetenek kullanılırken oyuncular muhtemel olarak sizi duyacaktır. Bu yetenek ayrıca Reyna’nın ultimate yeteneğine çok benziyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı