Haber

Skyrim’den Yeni DLC Projesi

The Elder Scrolls V: Skyrim, 2011 Yılın Oyunu, merakla beklenen Elder Scrolls destanının bir sonraki bölümü. Oblivion ve Fallout 3’ü size getiren 2011 Yılın Stüdyosu Bethesda Game Studios tarafından geliştirildi. Skyrim, açık dünya fantastik destanını yeniden tasarlayıp devrim yaratarak, seçtiğiniz herhangi bir yolu keşfetmeniz için size açık eksiksiz bir sanal dünyayı hayata geçiriyor. Fakat SureAi, Steam üzerinden yaptıkları açıklamayla Enderal‘a daha fazla güncelleme gelmeyeceğini, daha iyi bir proje yaptıklarını açıkladı.

The Elder Scrolls V: Skyrim’i bambaşka bir boyuta taşıyan Enderal, olay örgüsü ve geliştirilmiş oyun seçenekleriyle, Tamriel’i bambaşka bir hale getiriyor.

Oyunun yapımcısı SureAI, Enderal modu için düzenli olarak Steam üzerinden güncellemeler yapıyordu. Ancak son gelen güncelleme notlarına göre şirket, Enderal’a güncelleme getirmeyi bırakıyor ve tamamen yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlıyor.

s3 f2314db2e4239451c06a320bc2b92003

Detaylar ortaya çıktı

SureAI, Steam üzerinden yayınlanan 1.6.4.0 yamasının Enderal’a getirilecek son yama olduğunu açıkladı. Şirket, yapmış olduğu açıklamada; “Yeni bir DLC projesi üzerinde çalışıyor.”

Yeni projenin, daha önce sunmuş olduğu The Elder Scrolls IV: Oblivion ve Enderal DLC modları gibi olup olmayacağı merak konusu. Fakat açıklama yer alan “DLC” ifadesi yeni bir modun habercisi olabilir. Oyunu oynayan oyuncular her ne kadar yeni bir güncelleme olmayacağı için üzülseler de, yeni mod için de heyecanlılar.

Peki siz yeni DLC projesini merak edenlerden misiniz?

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı