HaberXBOX

Series X ve Series S Türkiye’de indirimde

Xbox’ dan Türkiye’deki müşterilerine Xbox Series X ve Xbox Series S ile ilgili harika bir haber geldi. Xbox Series X ve Xbox Series S‘in Türkiye’de indirimde. İndirim ile özellikle Series S, daha uygun fiyata gelmiş durumda. Xbox bu girişimiyle hem müşterilerini tutmayı hem de yeni müşteriler kazanmayı hedeflemiş gibi duruyor. Daha fazla detay için okumaya devam edin.

xbox series x vs xbox series s kiyaslamasi

Xbox Series X ve Xbox Series S severlere müjdeli haber geldi. An itibari ile Microsoft’un yeni nesil oyun konsolları Xbox Series X ve Xbox Series S’in sağlam bir indirim aldığını görebilirsiniz. İndirimden sonra özellikle Xbox Series S çok daha uygun fiyatlı bir konsol haline geldi.

Türkiye’de 900 TL indirim geldi

Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye’de artık 900 TL indirimde. Türkiye’de Xbox Series X’i 8.299 TL; Xbox Series S’i ise 5.399 TL fiyat etiketine sahipken, Şu anda Xbox Series X 7.499 TL; Xbox Series S’ ise 4.499 TL fiyat etiketine sahip. Yani Series X, 800 TL; Series S ise 900 TL indirim almış oldu. Xbox Series X’in yüzde 10, Xbox Series S’in ise yüzde 20 gibi bir fiyat indirimi aldığını görüyoruz. Fakat neden iki konsolunda farklı oranlarda indirim aldığı ise hala daha merak konusu. Xbox Series X ve Series S’ye gelen bu indirim hakkındaki düşüncelerinizi bekliyoruz.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı