PlayStationÜcretsiz Oyunlar

PlayStation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları

Sony, PlayStation sahiplerinin daha fazla oyuna ulaşmasını sağlayan PlayStation Plus isimli ücretli bir abonelik sistemine sahip. Şirket her ay, bu sisteme abone olan oyunculara bazı oyunları, herhangi bir bedel ödemeden oynamalarına imkan tanıyor. Şirket şimdi, PlayStation Plus sahiplerinin şubat ayında ücretsiz olarak oynayacakları oyunları açıkladı.

02z3K1JUWw4VnnkWrS9nA6j

Sony bu ay, 3 oyunu ücretsiz olarak verecek. Bu oyunlar; Destruction AllStars (PS5)Control: Ultimate Edition (PS5 ve PS4) ve Concrete Genie (PS4). Bu oyunlar PlayStation sahiplerine eğlenecekleri bir deneyim sunacaklar. PlayStation Plus şubat ayındaki ücretsiz oyunları;

Destruction AllStars

Dünya çapında fenomene dönüşen Destruction AllStars’da direksiyon başına geç ve yıkım üret. Yıldızlar ve araçlar çarpışıyor. Tehlikeli yarışçıların en gözde spor etkinliği olan ve dünya çapında fenomene dönüşen Destruction AllStars’ta arenaya hükmet! Zamanlama, taktik ve yeteneğinle yoğun, araç tabanlı dövüş sisteminde ustalaşarak dünyanın dört bir yanındaki arenalarda devasa hasarlara, yıkıma ve kargaşaya yol aç.

destruction allstars ps5.original

İstersen direksiyon başına geçip ortalığı birbirine kat, istersen araçtan inip saldırılardan kaçındığın, araçları kaçırdığın, yetenekler kullanarak araçları sabote ettiğin nefes kesici bir parkur aksiyonuna atıl.
Yeterince kaos yaratarak AllStar’larının özel yeteneklerle dolu eşsiz kahraman araçlarını güçlendir.


16 ünlü AllStar’dan meydana gelen Destruction ekibi, eğlence ve yıkım için yarışmayı heyecanla bekliyor. Kemerini tak ve aksiyonun su gibi aktığı, yoğun, bomba gibi ve öngörülemez yarışmalara katılıp Küresel Destruction Federasyonu Şampiyonu olmak için savaş.

Concrete Genie

PS4’e özel bu dokunaklı aksiyon-macera oyununda hayalperest çocuk Ash’in kimliğine bürünerek, büyülü boya fırçanızı elinize alıp, terk edilmiş Denska’yı boyamaya başlayarak kasabaya hayat verin.


maxresdefault 6


Kirlilik her yanı sarsa ve zorbalar peşinizde olsa da bir zamanların ışık saçan ve hareketli bu sahil kasabasını, Canlı Boya’nın gücünden yararlanıp sokakları temizleyerek yalnızca siz eski hâline çevirebilirsiniz.

Denska’nın kirlenmiş duvarlarında kendi sokak sanatınızı yaratın ve resmettiğiniz afacan Cinler’in can bularak size yardım etmelerine tanık olun. Her Cin’de büyülü element güçleri bulunur. Bu güçler, yalnızca bulmacaları çözmenize ve karşınıza çıkanları alt etmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda Ash’in ve Denska’nın kaderini değiştirecek hayati öneme sahiptir.  

Control Ultimate Edition


Zararlı bir varlık Control Federal Bürosu’nu ele geçirdi… Onu yalnızca sen durdurabilirsin. Derin ve tahmin edilemeyen ortamlarda uğursuz bir düşmanı yok etmek için vereceğin savaşta artık dünya senin silahın. Düşmanı önleme planı başarısız oldu, insanlığın kaderi tehlikede. Kontrolü ele geçirecek misin?

656ea903 baf0 49a4 89f2 789f86f4db76Cover

80’den fazla ödül kazanan ve etkileyici görsellere sahip bir üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu olan Control’ü oynarken heyecandan yerinde duramayacaksın. Açık uçlu ortamları başarılı geliştirici Remedy Entertainment’ın klasik dünya inşa ve hikaye anlatım yöntemleriyle birleştiren Control, kapsamlı ve çok tatmin edici bir oyun deneyimi sunuyor.

İşte bu üç oyun, PlayStation Plus abonelerine şubat ayı boyunca ücretsiz olarak sunulacak. Peki siz PlayStation Plus abonesi değil misiniz? Hemen linke tıklayarak nasıl olunacağını öğrenebilirsiniz.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı