Haber

Monster Notebook %10 İndirim Fırsatı

Monster Notebook’tan %10 İndirim

Yerli markamız olan Monster kısa süreliğine 4 ürününde indirime gitti.

Monster Notebook Somestr Indirim

Tulpar, Semruk, Huma ve Markut serilerinde %10 indirime girdi kampanyadan faydalanmak isteyenlere sınırlı stok olduğunu da belirtmek isteriz.

Kısa süreli fırsatlara göz atmak için buradan bakabilirsiniz.

Geçerli Ürünler

Monster Notebook %10 Yılbaşı İndirim
tulpar
Oyunların yanı sıra diğer tüm uygulamalarda daha fazla performans elde etmene, 2K ve üzerindeki çözünürlüklerde oyun oynamana ortam hazırlayan oyun bilgisayarı Tulpar serisi, senin için ideal seçenek haline
geliyor.
semruk
Sahip olduğu donanım sayesinde Gaming ailesinin en güçlü notebook serisi Semruk ise seni, herkesin şahit olamayacağı bir oyun atmosferine davet ediyor. Üstelik performans canavarı olan bu bilgisayar ile 3D tasarımlar yapabilir ve render sürelerini azaltarak işlerini daha hızlı teslim edebilirsin.

huma

Güçlü ve işlevsel bir dizüstü iş bilgisayara gereksinimin varsa Huma serisi tam sana göre. Gündüz işinde gece oyunda kalmak istiyorsan Huma modellerini inceleyebilirsin.
markut

3D tasarım ve render gibi yüksek işlem gücü gerektiren uygulamalarla çalışıyorsan Markut serisi içerisinde boy gösteren workstation notebook modelleri, projelerini kısa sürede tamamlamana yardım ediyor.

Monster Notebook %10 Yılbaşı İndirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı