PC
Trend

Microsoft Flight Simulator’e Gelecek F-15 Modellemesinin Yayın Tarihi Açıklandı

Microsoft’un geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü Microsoft Flight Simulator dünyanın en başarılı ürünlerinden biri. Gerçekçiliği , açık dünya haritası ve simülasyon yetenekleri ile oyuncuların ilgisini çekmektedir. Oyuncular çok yakında yeni bir mod ile F-15 savaş uçaklarına kavuşacak.

F-15 savaş uçaklarının olacağı mod bu ay sonuna kadar yayınlanacak. Mcdonnell Douglas F-15 Eagle olarak bilinen F-15’in dört farklı sürümü olacak. Just Flight‘ın resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Microsoft Flight Simulator F-15 Hangi Gün Satışa Çıkacak

 

 F-15C, D, E ve I “Ra’am” Eagle çeşitlerinin hepsi olduğu açıklandı. 37 dolar gibi bir fiyatı olacağı iddia ediliyor. Çıkış tarihi ise kesin olmasa da 18 Ocak‘ta çıkacak gibi duruyor. Just Flight dışında Microsoft Flight Simulator mağazasında olacağı da gelen bilgiler arasında.

Steam’de şuan da 349TL’den satışta olan Microsoft Flight Simulator’de 549 TL’den Deluxe Edition(5 ek uçak ve 5 ek havaalanı) satışta. Bunun dışında Premium Deluxe Edition(10 ek uçak ve 10 ek havaalanı) ise 729 TL ile alıcılarını bekliyor.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı