Epic GamesPC

Merakla Beklenen Oyun Total War: WARHAMMER III Türkiye Fiyatı Açıklandı

Total War: WARHAMMER üçlemesinin dehşet verici son oyunu geliyor. Kuvvetlerinizi toplayın ve dünyanın kaderinin belirleneceği, akıl almaz bir dehşet boyutu olan Kaos Diyarı’na adım atın. Ya iblislerinizi fethedin ya da onları komuta edin.

Görkemli bir savaş atmosferi sunmayı vadeden Total War: WARHAMMER III,  resmen duyuruldu. An itibarıyla ön siparişe açılan oyunun Türkiye fiyatı belli oldu. SEGA Europe, Creative Assembly ve Games Workshop ortaklığının ürünü olarak karşımıza çıkan Total War: WARHAMMER III duyuruldu. Şirket, yeni oyunu ile birlikte oyuncuları şeytani güçlerle ölümcül dünyanın bekçilerini karşı karşıya getirecek yıkıcı bir savaş atmosferi vadediyor.

total war warhammer iii tanitildi turkiye fiyati belli oldu 8745845

Total War: WARHAMMER III’te yaptığınız her seçim, savaşın kaderine etki edecek. Paylaşılan ilk tanıtım videosu, oyuna eklenecek yeni tanrıları (Khorne, Nurgle, Slaanesh ve Tzeentch), canavarları ve savaş yeteneklerini gösteriyor.

Total War: WARHAMMER III’ün yönetmeni olan Ian Roxburgh, oyuncuların ilk iki oyundan sonra üçüncü oyun için vermiş oldukları desteğin kendilerini motive ettiğini ve çalışma arzularını zirveye çıkardığını söyledi.

total war warhammer iii duyuruldu

Total War: WARHAMMER III için Epic Games ya da Steam üzerinden ön sipariş verebileceğiniz oyunun, resmi internet sitesi üzerinden de satın alma imkanı sunuyor. 2021 yılı içinde oyun severlerle buluşacak olan oyunun Türkiye fiyatı ise 345 TL olarak belirlendi. Fiyatı her ne kadar 345 TL olsa da ilk iki oyundan sonra bu fiyatın pek de önemli olduğunu söyleyemeyiz.

Peki siz Total War: WARHAMMER III fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı