PlayStationÜcretsiz Oyunlar

Little Nightmares 2 Kısa Süreliğine Ücretsiz

Bandai Namco firması Little Nightmares 2 ile ilgili yeni bir sürprize imza attı. İlk olarak 11 Şubat 2021’de çıkacak olan Little Nightmares 2 demosunun Steam üzerinden yayınladı. Daha sonra ise demonun yanı sıra, ilk oyunun kısa süreliğine bedava olduğunu açıklandı.

İlk oyunun izinden giden devam oyununda Mono isimli bir karakter hikayenin merkezinde yer alacak. İlk oyunda kontrol ettiğimiz Six‘in kaçışından sonrasına gideceğimiz oyunda iki karakterin bir araya gelecek. Devam oyununda açık alanlar dışında Black Tower kulesine gideceğiz. Bunlar dışında okul, hastane gibi mekanlar da olacak.

Oyunu Hikayesi

Little Nightmares II, oyuncuların Mono adlı bir çocuğu yönlendirdiği gerilim-macera oyunu olarak tanımlanıyor. Uzaktaki bir kulenin, Mono’nun kendini kapana kısılmış bulduğu dünyayı bozduğu belirtiliyor. Ancak henüz tüm umutlar kaybolmuş değil. Sarı yağmurluk giyen bir kız çocuğu olan Six, ona rehberlik ediyor. Six, Mono’ya The Signal Tower‘a giden gizli yolda yardımcı olurken, aynı zamanda onu korkunç kaderinden kurtarmaya çalışıyor. İkili sıkıştıkları dünyanın sakinlerinden gelen korkunç tehditlerle karşılaşacak.

Avrupa Bölgesi Oyuncularına Müjde

Bandai Namco Avrupa bölgesinde bulunan oyunculara ilk oyunu bedava olarak veriyor. 17 Aralık tarihine kadar aldığınız takdirde kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek. Bunun için Bandai namco sitesine kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olduktan sonra oyunun Steam kodu veriliyor. İlk oyunu bedava olarak almak istiyorsanız aşağıdaki linke Tıklayın.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı