PC

Leauge Of Legends Yeni Hero Çıktı : Viego

Riot, Leauge Of Legends‘in 2021’deki ilk kahramanını açıkladı. Viego’yu Afet | 2021 Sezonu Video Öyküsü ile açıkladı. Viego‘yu şuanda PBE’de oynayabilirsiniz.

 

Viego’nun Yetenekleri

Pasif – Egemen’in Hakimiyeti : Viego, öldürdüğü veya öldürmeye yardım ettiği rakip şampiyonlara geçici olarak sahip olabiliyor. Maksimum canının bir kısmını iyileştirebilir. Sahiplik sırasında, Viego rakip şampiyonun kılığına girer ve itemleri ile birlikte onun bedeninde devam eder. Ulti yeteneği dışında sahip olduğu şampiyonun yetenekleri kullanır hale geliyor. Viego bir düşmana sahipken, rakip şampiyonlara doğru ilerlerken de ilave hareket hızı kazanır.

Q – Mahvolmuş Kralın Kılıcı Pasif : Viego’nun saldırıları isabet halinde hedefin mevcut canının yüzdelik bir kısmını ilave hasar olarak verir. Viego, yakın zamanda bir yetenekle vurduğu bir düşmana saldırırsa, saldırı iki kez vurur. İkinci vuruş, normal hasar vermez onun yerine hedeften can çeker, ancak yine de isabet etkileri uygular. Bu pasif, ele geçirme sırasında korunur.

Aktif: Viego kılıcını ileri doğru saplayarak isabet alan tüm rakiplere hasar verir.

W – Hayalet Ağzı : Viego yüklenir ve sonra öne doğru atılırsa, isabet ettiği ilk düşmanı sersemleten ve ona hasar veren bir sis patlaması savurur. Sersemletme süresi ve sis aralığı şarj süresiyle artar, hasar veya atılma menzilinde bir artış olmaz.

E – Harrowed Path : Viego, E yeteneğini attığı yerde bir alan oluşur. Bu alan içinde görünmez olur ve hareket hızı artar. Eğer yeteneği bir duvara atarsa, duvarın etrafına bir Kara Sis dalgası yayar. Viego sisin içindeyken Kamufle olur. Sisin içinde ayrıca Saldırı Hızı ve Hareket Hızı kazanır.

R – Kalp Kırıcı : Viego, halihazırda sahip olduğu vücutları atar ve ileri ışınlanarak menzil içindeki rakip şampiyonlara hasar verir. Menzil içindeki en düşük sağlık yüzdesine sahip rakip şampiyona saldırır ve ilave hasar verir. Menzildeki diğer düşmanlar yere serilir. Viego rakip şampiyonun bedeninde iken bu yeteneği kullanırsa kendi formuna geri döner.

Viego 7800 mavi öz , 950 Rp ile markete gelecek. Daha sonra 6300 mavi öz olacak. Viego karşımıza Mahvolmuş Kral Viego kostümüyle çıkacak.

lol viego2

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı