Epic GamesPC

Kingdom Hearts serisi Bilgisayar İçin Çıkıyor

Kingdom Hearts serisi, 30 Mart’ta Epic Games üzerinden PC sürümüne kavuşuyor. Square Enix‘in geliştirdiği RPG serisi oyun, PlayStation konsollarından diğer birçok platforma kadar oynanabilir durumda. Artık PC oyuncuları da ikonik oyunu, Epic Games aracılığı ile oynayabilecek.

kh series collection 1920x1080 1920x1080 cd4e51fed8eb

Square Enix oyun stüdyosunun ilk olarak 2002 yılında PlayStation 2 için piyasaya sürdüğü oyun, şu anda dört farklı bölümden oluşuyor. Seri halinde Epic Games üzerinden PC oyuncuları ile buluşacak Kingdom Hearts serisi “Disney ve Pixar dünyalarında karanlığa karşı verilen savaşta Sora ve arkadaşlarına katılmanızı” bekliyor.

KINGDOM HEARTS HD 1.5+2.5 ReMIX – 299 TL

Kingdom Hearts HD 1.5 Remix, Square Enix tarafındanorijinal olarak PlayStation 3 içingeliştirilmiş, Kingdom Hearts serisinin HD yeniden düzenlenmiş bir koleksiyonudur . Eylül 2012’de ortaya çıktı ve Mart 2013’te Japonya’da ve Eylül 2013’te Kuzey Amerika, Avustralya ve Avrupa’da yayınlandı.

kingdom hearts 700x394 1

Kingdom Hearts HD 1.5 Remix Kingdom Hearts Final Mix ve Anılar Zincir: Re yüksek çözünürlüklü ve birlikte Trophy desteği içerir. Ek olarak koleksiyon , orijinal oyundan yüksek çözünürlüklü ara sahneler ve yeni sahneler de dahil olmak üzere Kingdom Hearts 358/2 Days’in sinematik bir yeniden yapımını içeriyor; 358/2 Gün sinematik da Trophy desteği vardır. Kingdom Hearts oyunlarının yeniden düzenlenmiş bir koleksiyonu için fikirler ilk olarak Ağustos 2011’de ortaya çıktı ve koleksiyon Eylül 2012’de resmi olarak duyuruldu. Kingdom Hearts Final Mix, orijinal oyundaki kayıp varlıklar nedeniyle sıfırdan yaratılmasının yanı sıra, ilk kez Kingdom Hearts II’de tanıtılan Reaksiyon Komutlarını eklemek ve kameranın sağ başparmak çubuğuyla hareket ettirilmesine izin vermek de dahil olmak üzere, oynanışında ayarlamalar yapıldı.

KINGDOM HEARTS HD 2.8 Final Chapter Prologue – 369 TL

Kingdom Hearts, karanlığın güçlerine karşı savaşan neşeli bir genç olan Sora’nın maceralarını anlatıyor . O Donald Duck , Goofy ve onun arayışı ona yardımcı olan diğer Disney karakterleri katılır.

ehwzan4lnafyfaunphkq

Kingdom Hearts’ın orijinal ve Final Mix sürümlerinde , komut menüsünde dört komut vardı: Saldırı, Büyü, Eşyalar ve oyuncunun neyi hedeflediğine, nerede olduklarına vb. Bağlı olarak değişen dördüncü bir bağlama duyarlı yuva başlangıçta “Büyü” menüsünün altında bir alt kategori olarak bulunan dördüncü yuvaya “Saldırı”, “Büyü”, “Öğeler” ve “Çağrılar” ı içerecek şekilde güncellendi. Orijinal dördüncü komutun yerini Kingdom Hearts II’den gelen Tepki Komutları almıştır ve Üçgen Düğmesine basılarak tetiklenir.

Koleksiyonun bir parçası olarak ilk kez Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya’da piyasaya sürüldü.

KINGDOM HEARTS III + Re Mind – 369 TL

Hikaye, Kingdom Hearts’ın sonuna doğru, Kingdom Hearts: Chain of Memories ile paralel olarak devam ediyor . Hikaye, XIII. Örgüt içindeki günlük yaşamını ve Örgüt üyesi olan Axel ile olan ilişkisini takip eden Roxas’ın bakış açısından anlatılıyor; aynı zamanda on dördüncü üye Xion’u tanıtır ve eski ikisiyle arkadaş olur.

kingdom hearts could be getting a disney tv series 1590593538331

358/2 Days oynanabilir formda görünmüyor ve bunun yerine 2 saat 50 dakikalık sinematik yeniden anlatıma uyarlanmış Nintendo DS oyununu ve Trophy desteğini içeriyor.

KINGDOM HEARTS Melody of Memory – 369

140’tan fazla şarkı içeriyor. Dizi boyunca hayranların en sevdiği KRALLIK HEARTS müziklerinden oluşan zengin bir koleksiyonun keyfini çıkarabilirsiniz.

ETKfY EWoAEr1qj.jpeg.becea9a79f13e6d2e360f53cd89dfc0e

Sürükleyici dünyaları keşfedebilirsiniz. Ritim-aksiyon mücadelesiyle dolu dünyalarda dolaşarak müzikal keşiflerin büyüsünü yaşayın. Arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. KRALLIK HEARTS Melody of Memory, bir savaş modu da dahil olmak üzere yerel kooperatif ve çevrimiçi çok oyunculu modları içeriyor.

Kingdom Hearts serisini bilgisayardan oynamak istiyorsan 30 Mart’ta Epic Games‘den indirip oynayabilirsiniz.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı