HaberPCPlayStation

Hogwarts Legacy Bekleyenlerine Kötü Haber

Hogwarts Legacy bekleyen oyunculara kötü haber geldi. 2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Hogwarts Legacy, 2022 yılına ertelendi. Hogwarts Legacy’in ertelenmesini şu şekilde açıkladı; En iyi deneyimi sunabilmek için daha fazla çalışmamız gerek.

2021 için tanıtılan oyunların arasında en çok dikkat çeken, Harry Potter evreninde geçecek Hogwarts Legacy olmuştu. Oyun hakkında yeni bir fragman yayınlanmış ve Hogwarts Legacy’nin 2021 yılında oyun severlerle buluşacağı açıklanmıştı. Bir çok oyun sever 2020 yılı bitse de Hogwarts Legacy kavuşsak diye gün sayıyordu.  

Maalesef oyunun resmi Twitter hesabından bir duyuru yapıldı ve Hogwarts Legacy’nin 2022 yılına ertelendiği duyruldu. Nedenini ise şu şekilde açıkladı: En iyi deneyimi sunabilmek için daha fazla çalışmamız gerekiyor.

video poster frame

Hogwarts Legacy İçin Biraz Daha Zaman Gerekiyor

Hogwarts Legacy için yapılan resmi açıklamada, oyunun yapımcıları, “Tüm oyun severler ve Büyücü Dünyası için mümkün olan en iyi deneyimi ortaya çıkarmak için, oyuna biraz daha zaman tanımaya karar verdik. Hogwarts Legacy, 2022 yılında piyasaya sürülecek.” dedi.

Hogwarts Legacy, RPG türünde çıkacak ve 1800’lü yıllarda geçecek. Seri ile ilgili birçok tarihi sırrın ortaya çıkacağı bu oyun Hogwarts’da oynanacak. Oyun, PlayStation 5 için duyurulmuş olsa da diğer tüm konsol ve PC platformlarında da oynanabilecek. Oyuncular her ne kadar geç geleceği için üzülse de bir çok platformda oynanabilecek olması bir nebze de olsa mutlu etti.

Peki siz Hogwarts Legacy‘nin ertelenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı