Epic GamesPCPlayStationXBOX

Hitman 3 Yeni Trailer Yayınlandı

Neredeyse her oyun severin merakla ve heyecanla beklediği o oyun çıkıyor. Sony’nin PlayStation 5 için duyurulan Hitman 3‘ün çıkış videosu yayınlandı. Oyun, 20 Ocak 2021 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series,  Xbox One ve PC platformları için piyasaya çıkacak.

Oyun severlerin merakla ve heyecanla beklediği o oyun çıkıyor. Sony’nin PlayStation 5 için duyurulan Hitman 3‘ün çıkış videosu yayınlandı. Oyunun Standart sürümü, Epic Games Store üzerinde 260,00 TL, Deluxe sürümünü ise 390,00 TL. Oyunu en geç çıkışından 10 gün sonra satın alırsanız, Hitman 1 GOTY Edition Access Pass DLC‘sine ücretsiz sahip olacaksınız.

20 Ocak Cuma günü sevenleriyle buluşacak

Hitman tutkunlarına müjde. Hitman III 20 Ocak’ta çıkıyor. Bir kez daha ikonik suikastçı karakterimiz Ajan 47 olmaya hazır mısınız? 47, Hitman 3‘te acımasız bir profesyonel olarak geri dönüyor. Yaşadığınız dünya bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Oyunda oldukça ayrıntılı yerleri keşfedecek ve olağan üstü grafikleri muhteşem görevlerle oyun zevkini dibine kadar yaşayacaksınız.

hitman 3un ilk bes dakikasi yayinlandi mCU92nlj

Birinci ve ikinci oyundaki tüm bölgeler Hitman 3‘e aktarılabilecek. Böylece World of Assassination üçlemesindeki tüm oyunları oynayabileceksiniz.  Hitman 2’deki ilerlemeniz de, Hitman 3 çıktığında doğrudan erişime sunulacak.  Hitman 3, bir çok oyun platformu için 20 Ocak 2021 tarihinde piyasaya çıkacak. Aynı gün oyunun Nintendo Switch sürümü de yayınlanacak.

Peki siz Hitman 3 için heyecanlı mısınız?

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı