PC

GTA 6 ‘da Kadın Karakter Olacak!

Rockstar Games‘in üstünde çalıştığı GTA 6 ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Özellikle Call of Duty’den sızdırdıkları ile ses getiren Tom Henderson, GTA 6 ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Henderson oyunun karakterileri ile ilgili açıklamalar yaptı.

gta6.1

Henderson’ın Twitter’dan yaptığı açıklamada GTA 6’da, oynanabilir bir kadın karakter olacak. GTA’nın hikaye modunda sadece erkek karakter kullanan ekip, bu kez bir de kadın karakter ekleyecek. Ancak bu karakterin ana unsurlarından mı  yoksa sadece seçim için mi kullanılacağı şu an için bilinmiyor.

gta 6 gta 5 psvr2 ps5

GTA 6’da kadın karakter olacağı zaten söylenmişti

GTA 6, oyun tutkunlarının 2019 yılından beri konuştukları bir oyun durumunda. Haliyle bugüne kadar yüzlerce iddia ortaya atıldı. Kadın karakter iddiası da bunlardan biriydi. Daha önce de birkaç kez gündeme gelen bu mesele, Tom Henderson tarafından bir kez daha gündeme geldi.

Grand Theft Auto VI Miami

Rockstar Games, Henüz GTA 6 ile ilgili hiçbir şey söylemedi. Haliyle oyunun ne zaman duyurulacağı, konusunun ne olacağı şu an için sadece bir iddia. Fakat kısa bir süre önce açıklamalarda bulunan eski bir Rockstar Games çalışanı, oyunun gerçekten çok geliştiğini söyledi. Fakat oyunculara yakın bir zamanda piyasaya çıkmayacağını söylemişti. Rockstar Games, yapacağı bir açıklamayla oyuncuları, yepyeni bir maceranın içine sürükleyebilir. Rockstar Games GTA 6 oynayan çoğu oyuncunun neden sadece erkek karakter var sorusuna bir son getirecek gibi duruyor.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı