Haber

GeForce Now Türkiye Sunucusu Açılacak

NVIDIA‘nın bulut tabanlı oyun hizmeti GeForce Now, resmi olarak paylaşılan bilgiye göre Türkiye sunucusunu açacağını bildirildi. GeForce Now Nvidia tarafından sunulan üç bulut oyun servisinin kullandığı bir markadır. Eskiden Nvidia GRID olarak bilinen GeForce Now’ın Nvidia Shield sürümü, 2013’te beta olarak piyasaya sürüldü ve Nvidia, 30 Eylül 2015’te ismini resmen açıkladı. Şimdi ise Türkiye sunucusu açılıyor.

nvidia geforce now 2

Türkiye Sunucusu Yakında Açılacak

Oyun severlerin uzun zamandır beklediği o an geldi. Dünyanın en popüler bulut oyun hizmeti NVIDIA GeForce NOW, Türkiye sunucuları üzerinden hizmet verecek.

geforce now yeni oyunlar

Nvidia’nın bulut tabanlı oyun platformu GeForce Now, çok yakında Türkiye sunucuları üzerinden hizmet sunacak. Nvidia ve Turkcell iş birliği ile GeForce Now sunucuları Turkcell’in Türkiye’deki sunucuları üzerinden hizmet verecek.

GeForce Now’ın Türkiye sunucularına https://gameplus.com.tr/ adresinden ulaşılacak. GeForce Now powered by GAME+ ismiyle hizmet verecek platform için ön kayıtlar alınmaya başlandı. Sunucular kullanıma açıldığında ilk olarak ön kayıt yapanlar oynama fırsatı elde edecek. Önümüzdeki aylarda lansman yapılıp kullanıma açılacağı belirtiliyor.

Ön kayıt için: https://gameplus.com.tr/giris

Yani artık oyun severlerin yüksek donanım gerektiren oyunları oynaması tıpkı internetten film izlemek kadar kolay ve ulaşılabilir hale geliyor. Yapmanız gereken tek şey ise Türkiye sunucusunu beklemek.

GeForce Now powered by Game+’ta hangi oyunlar var?

Şu anda platformda 900’e yakın oyun bulunuyor. Bu oyunları PC, Mac ve mobil cihazlarınızda oynayabileceksiniz. Platformdaki tüm oyunlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://gameplus.com.tr/oyunlar

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı