HaberPC

Fallout New Vegas modu çıktı: 27 GB

Fallout New Vegas, yayınlanan bu yeni mod ile oyunun kendisini resmen solluyor. Fallout New Vegas, kendilerini bir dünyaya kaptırmak ve hikayenin içinde kaybetmek isteyen istekli RPG oyuncuları için istikrarlı olmaya devam ediyor. Bazıları için New Vegas, Fallout’un zirvesi ve henüz hiçbir şey ona yaklaşmadı. Ancak Fallout New Vegas 2010’da piyasaya çıktı ve yaşı hızla ortaya çıkıyor. Ancak modlama topluluğu, bunu canlandırıcı bir deneyim gibi hissettirmek ve oyunculara yeni bir macera sunmak için ellerinden geleni yaptı.

Fallout1

The Frontier modu yayınlandı

The Frontier modu ekstradan 35 saat oyun süresi ekliyor. 7 yıl boyunca geliştirildi. Mod, sıfırdan bir sürüş sistemi ekliyor. Oyuna sıfırdan araç eklemişler ve bunun üzerine bir sürüş sistemi geliştirmişler. Oyuna 150’den fazla yeni silah eklendi

Fallout2

Serpinti – Yeni Kaliforniya

Oyun sürenize birkaç saat daha ekleyen bir mod istiyorsanız, Fallout – New California deneyimi göz atmanız gerekenlerden biridir. Maceranız sırasında yeni bir alanı keşfedebilecek, yeni diyaloğu duyabilecek ve seçimlerinizi belirleyip seçebileceksiniz.

Nevada Projesi

Nevada Projesi zorluğu artırır ve onu daha ilgi çekici bir deneyim haline getirir. Oyunun mekaniğinin büyük bir revizyonu, onlara kapıların ve sandıkların kilidini açmak için patlayıcılar kullanmak gibi yeni, ilginç tuhaflıklar ekliyor. Ayrıca, ilerledikçe biraz daha zor hale getirmek için yeniden dengelemeyle mücadele ediliyor.

EVE – Temel Görsel İyileştirmeler

Bir kafadan vurduğunuzda veya onu tatmin edici bir patlama gibi hissettirdiğinizde silahlarınızın daha fazla görsel özelliğe sahip olmasını istiyorsanız, Essential Visual Enhancements (EVE) modu tam da ihtiyacınız olan şeydir. Daha fazla kan, ateş, mermi etkisi, vurulduklarında karakter yüz ifadeleri, enerji değişiklikleri ve çok daha fazlası var.

Silahların kaplamaları ve görsel efektleri sıfırdan tasarlandı. Mod, 60 fps‘de çalışıyor ve bazen düşebiliyor. Performans kaybı yaşamamak için güçlü bir CPU’ almanızı öneririz.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı