Epic GamesÜcretsiz Oyunlar

Epic Games Toplamı 319 TL Olan İki Oyunu Ücretsiz Verecek

Verdiği ücretsiz oyunlarla popülerliğini iyice artıran Epic Games, 18-25 Şubat tarihleri arasında fiyatları toplamı 319 TL olan 2 oyunu ücretsiz verecek. Epic Games, ücretsiz oyun verme merakıyla yine karşımızda.

1

Civilizations III gibi birçok oyunu ücretsiz yaparak adını çokça duyuran Epic Games, bu kez de Steam’de toplam fiyatı 319 TL olan iki farklı oyunu ücretsiz verecek. Rage 2 ve Absolute Drift oyunları 18-25 Şubat tarihleri aralığında Epic Games üzerinden ücretsiz alınabilecek.

Epic Games Yine Formunda

18-25 Şubat tarihleri arasında ücretsiz olacak oyunlardan Rage 2 steam üzerinde 299 TL iken Absolute Drift ise 20 TL’ye satılıyor.

epicgames

Ortalama bir sistem ihtiyacı duyan Rage 2, asteroittin dünya nüfusunun %80’ini ortadan kaldırması ve yaşayan insan sayısı giderek azalmasını konu olan birinci şahıs açısıyla oynadığımız açık dünya aksiyon oyunudur.

Absolute Drift, drift yaparak keyifli vakit geçirilebileceğiniz bir oyundur. 6 farklı kişiselleştirilebilen araba, 3 oyun modu, 34 farklı Driftkhana, Drifting ve Mountain Drifting seviyelerine ve birçok özelliği içeren sistem gereksinimleri düşük yarış oyunudur.

Rage 2

Bir asteroid dünya nüfusunun% 80’ini yok etti ve insanlığın sayısı azalıyor. Acımasız ve kana susamış çeteler açık yollarda dolaşır ve zalim Otorite demir bir yumrukla yönetmeye çalışır. Çorak arazinin son Korucusu ve güçlerine tehdit olan Walker olarak, evinizden soyuldunuz ve ölüme terk edildiniz. Şimdi adalet ve özgürlük için öfkelenmeniz gerekecek. Gülünç araç savaşı, süper güçlü birinci şahıs kargaşası ve ortaya çıkan çılgınlıklarla dolu açık bir dünya ile, Otoritenin baskıcı kuralını bir kez ve bir kez yıkmak için gereken araçları ve teknolojiyi bulmak için acımasız bir çorak arazide savaşan sadist çeteleri parçalayacaksınız. Ana özellikleri;

SHOOTERVERSE

id Software’in nişancı soyuna ve Avalanche Studios’un açık dünya hünerine hoş geldiniz. RAGE 2 için rüya takımı yapımı gerçek. Bu bir nişancıdan daha fazlası, açık bir dünya oyunundan daha fazlası. Bir shooter oyunu.

ÇÖP KULÜBÜ BEKLİYOR

Otoritenin peşinde yemyeşil ormanlardan ve tehlikeli bataklıklardan güneşle kavrulmuş çöllere kadar geniş ve çeşitli bir manzarayı sorunsuz bir şekilde geçin. Çorak arazi devasa ve her santim için savaşacak cephaneliğiniz var.

rage 2 goon squad

ARAÇLAR

Canavar kamyonlardan jiroskoplara kadar, kötü arazilerde hız yapmak için sağlam ve çorak arazilere hazır araçlar kullanın. Eğer görürsen, sürebilirsin.

SON RANGER

Yükseltilebilir silahlar, yıkıcı Nanotrite güçleri ve silahlarınızı mekanik sınırlarının ötesine zorlama yeteneği olan Overdrive kullanarak acıyı getirin.

FACTIONS & FOES

Haydutlar, kana aç deli adamlar, mutantlar ve canavarlardan oluşan bir galerisine sahip olan çorak araziyi kontrol etmek için vahşi gruplara karşı savaşın.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
İşlemci: Intel Core i5-3570 or AMD Ryzen 3 1300X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 3GB or AMD R9 280 3GB
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
İşlemci: Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 5 1600X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 8GB or AMD Vega 56 8GB
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Absolute Drift

Sürüklenme: Yana Kayma Sanatı

Absolute Drift’te drift yapma sanatında ustalaşacaksınız. Serbest Dolaşımda becerilerinizi geliştirin ve Driftkhana ve Mountain Drifting gibi drift etkinliklerinde yarışın.

c7a3a05bf9a17f4e6b807f171755aa8e205eaaab604e85c63bb64728eca95cde

Ana Özellikler:

  • 6 adede kadar drift arabayı sürün ve özelleştirin
  • 3 Oyun Modu: 34 seviyeli Driftkhana, Drifting ve Mountain Drifting
  • Havaalanları ve rıhtımlardan yüzen bir metropole kadar her biri benzersiz seviyelere ve temalara sahip 5 Serbest Dolaşım alanı
  • Çevrimiçi Liderler, tekrarlar ve hayalet arabalar. Arkadaşlarınızın koşularını veya dünyanın en iyilerini görüntüleyin!
  • C41 ve Nyte’den 3 saatten fazla temiz Davul ve Bas ve Elektronik müzik
  • Tam Denetleyici Desteği

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 (64-bit Sistemler)
İşlemci: Intel Core i3 2.2 GHz veya AMD eş değeri
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB RAM RAM Intel HD Graphics
Depolama: 350 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir
İşlemci: Intel Core i3 2.9 GHz veya AMD eş değeri
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB RAM DDR5 ve üzeri
Depolama: 400 MB kullanılabilir alan

 

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı