HaberPCPlayStationXBOX

EA Games’in Kısa Süreliğine Ücretsiz Verdiği Star Wars: Battlefront II 19 Milyon Kişi Tarafından Alındı

Epic Games’in ücretsiz olarak dağıttığı Star Wars: Battlefront II isimli oyunuyla ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada, bu ücretsiz oyun kampanyasına en az 19 milyon oyuncunun katıldığı ifade edildi.

battlefront2

Düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile son yılların en popüler oyun platformu olan Epic Games, geçtiğimiz günlerde EA Games tarafından piyasaya sürülen Star Wars: Battlefront II’yi ücretsiz olarak dağıtmıştı. Star Wars: Battlefront isimli serinin dördüncü oyunu olarak karşımıza çıkan Star Wars: Battlefront II, birçok oyuncuyu da heyecanlandırmıştı. Çünkü bu kampanyaya dahil olmak, oyuncuların cebinde 280 TL gibi bir miktarda para bırakmıştı.

Epic Games, zaman zaman çöküyor. Bunun nedeni ise başlattığı kampanyalara gösterilen ilgi. Bu durum, Star Wars: Battlefront II’nin ücretsiz olmasıyla birlikte de yaşandı. Oyuncular, saatlerce Epic Games’in sunucularına giremediler. Ses getiren kampanya ile ilgili yeni bir açıklama geldi. EA, Star Wars: Battlefront II’yi kaç oyuncunun ücretsiz olarak aldığını açıkladı.

maxresdefault 5

En Az 19 Milyon Oyuncu Kampanyadan Yararlandı

Electronic Arts tarafından yapılan açıklamalara göre 19 milyondan fazla oyuncu, Epic Games’in başlattığı kampanyaya dahil olarak, Star Wars: Battlefront II’ye ücretsiz sahip oldu. Bu sayının ciddi anlamda yüksek olduğunu söylemek gerekiyor. 30 milyon alınan TheSims4’ ten sonra 19 milyondan fazla alınma ile ikinci sırada. 19 milyondan fazla oyuncu şu anda Star Wars: Battlefront II’ye sahip.

Epic Games’in Star Wars: Battlefront II kampanyası bitti. Artık bu oyuna sahip olmak isteyen oyuncuların oyunu satın alması gerekiyor. Fiyatı ise 280 TL. Satın almak için tıklayınız.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı