PC

Bilgisayarda İnternetsiz Oynayabileceğiniz En Güzel Oyunlar

Günümüzde oyuncular için en büyük sıkıntı yavaş internet bağlantısıdır. Online oyunlarda aniden çıkan ping bir çok oyuncu sinir etmektedir. Bunun için bilgisayarınıza bir kaç tane internetsiz de oynana oyun indirmeniz iyi olabilir. Kolsuz.net olarak sizlere internetsiz de oynayabileceğiniz oyunlardan bir kaçını sıraladık.

Shank n’ Bake

Shank n’ Bake şirin platform ve aşırı şiddetli koşucu çizgi film iyiliğinin bir karışımı. Düşmanlarınızı öldürün, keskin giyin ve dünyadaki tüm sağlıklı yiyecekleri yok etmek için güçlendiriciler ve özel yeteneğiniz Şeker Hücumu kullanın! İnsanlar arasında yeni bir hareket tüm sağlıksız yiyecek tüketimini durdurdu.

Jöle dolgulu, tek başına bir muffin adam olan Miff Mufflon , sağlıklı yiyecekleri ve liderleri The Four’u vahşice öldürerek dünyayı dolaşmalı ve türünün insanlar tarafından bir kez daha yenilip takdir edilebilmesi için yok olma noktasına gelmelidir .Ölümle başa çıkabileceğinizi ve ondan tamamen kaçınabileceğinizi bir an bile düşünmeyin.

maxresdefault 3

Korkunç bir şekilde ölmek, şüphesiz güzel yolculuğunuzun ortak bir parçası olacak, bu yüzden arkanıza yaslanın, yaklaşık 1 saatlik benzersiz çığlık atan ölümlerin işitsel muamelesinin ve düzinelerce benzersiz ölüm ve cinayet animasyonunun görsel deneyiminin tadını çıkarın!

GTA 5

Grand Theft Auto V: Premium Edition

Grand Theft Auto V: Premium Edition içeriğinde Grand Theft Auto V deneyiminin tamamı ile birlikte, sürekli genişleyen Grand Theft Auto Online’a ve The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler’s Run, Bikers gibi mevcut içerikler ve oyun yükseltmelerinin tümüne erişim bulunuyor. Ayrıca, Grand Theft Auto Online’da kendi suç imparatorluğunu kurup geliştirmenin en kısa yolu olan Criminal Enterprise Başlangıç Paketi de birlikte geliyor.

GRAND THEFT AUTO V

Genç bir dolandırıcı, eski bir banka soyguncusu ve acımasız bir psikopat. Başları büyük dertte. Başta birbirleri olmak üzere hiç kimseye güvenmedikleri bir şehirde hayatta kalabilmek için tehlikeli bir dizi soygun gerçekleştirmek zorundalar.

Diesel productv2 grand theft auto v home GTAV EGS Artwork 1920x1080 Hero Carousel V06 1920x1080 1503e4b1320d5652dd4f57466c8bcb79424b3fc0

CRIMINAL ENTERPRISE STARTER PACK

Criminal Enterprise Başlangıç Paketi, müthiş içeriği ve GTA Online’da harcayabileceğin 1.000.000 GTA doları bonus para ile GTA Online oynamaya yeni başlayanlar için kendi suç örgütlerini kurma ve geliştirmenin en hızlı yolu. Bu içerik ayrı satın alındığında toplam 10.000.000 GTA dolarından fazla değere sahip.

KENDİ SUÇ İMPARATORLUĞUNU KUR

Maze Bank West Yönetim Ofisinden şirketlerini kur ve piyasaya dal, yeraltındaki Gunrunning Bunker deposunda yeni silah teknolojileri geliştir, ya da Sahte Para Matbaasında bastığın paraları piyasaya sür.

MÜTHİŞ ARAÇLARDAN OLUŞAN BİR FİLO

Spor arabalar, motorlar, silahlı Dune FAV, helikopter, ralli arabası gibi 10 farklı müthiş aracın bulunduğu bir filoya sahip ol. Ayrıca bu dev filonu koyabileceğin 10 araçlık bir garajın da bulunduğu çeşitli mülklere sahip ol.

SİLAHLAR, KIYAFETLER VE DÖVMELER

Ayrıca, Kompakt Bomba Atar, Keskin Nişancı Tüfeği ve Makineli Tabanca ile Sokak Yarışı ve İthalat/İhracat Kıyafetleri ve Motorcu Dövmeleri gibi öğelere de erişim kazan.

BONEWORKS

BONEWORKS , gelişmiş deneysel fizik mekaniği kullanan, anlatımlı bir VR aksiyon macerasıdır. Ortamlarda dinamik olarak gezinin, fizikte yoğun dövüşlere katılın ve bulmacalara fizikle yaratıcı bir şekilde yaklaşın.

Boneworks Review

 • Gelişmiş Fizik : Tamamen tutarlı evrensel kurallar için tasarlanmış olan gelişmiş fizik mekaniği, oyuncuları sanal dünyayla istediğiniz gibi güvenle ve yaratıcı bir şekilde etkileşime girmeye teşvik eder.
 • Savaş : Savaşa, oyunun evreninin fiziksel kurallarına uymayı düşünebileceğiniz herhangi bir şekilde yaklaşın. Yakın dövüş silahları, ateşli silahlar, fizik tuzakları, ortamlar, düşman varlıkları ile savaşlarda size yardımcı olmak için kullanılabilir.
 • Silahlar, çok sayıda silah : Boneworks, oyunculara çok sayıda fizik tabanlı silah sağlar; silahlar, kılıçlar, baltalar, sopalar, mızraklar, çekiçler, deneysel enerji silahları, anlamsız gizemli aletler ve anormal fizik silahları.
 • Etkileşim : Hiper gerçekçi VR nesnesi ve çevre etkileşimi.
 • Hikaye : Oyunun gizemli anlatısını oynayın ve Monogon Industries’in yapay zeka işletim sisteminin derin iç işleyişini keşfedin; Efsane İşletim Sistemi.
 • Karakter Gövdeleri : Sıfırdan inşa edilmiş doğru tam IK gövde sistemleri, gerçekçi görünen bir vücut görünümü sağlar ve oyun alanında fiziksel etkileşimle maksimum düzeyde daldırma sağlar.

The Walking Dead Saints & Sinners

Saints & Sinners, The Walking Dead evreninde başka hiçbir şeye benzemeyen bir oyundur. Karşılaştığınız her zorluk ve verdiğiniz karar SİZİN tarafından yönlendirilir. Ölümsüzlerle savaşın, New Orleans’ın sular altında kalmış harabelerini toplayın ve siz ve diğer kurtulanlar için yürek burkan seçeneklerle yüzleşin. The Walking Dead’in karanlık dramını kendi teninizde yaşayın.

SİZİN GİBİ YAŞAYIN

Hayatta kalma korkusunu yaşamanın yeni bir yolu. Yaşayanlar, ölüler, hastalıklar ve kıtlık sürekli tehditler olarak düşünüldüğünde, bu tehlikelerle başa çıkmanın sayısız yolu var.

 • Ölümsüz silahlarla yüzleşin veya aralarında gizlice girip saklanmanın tüm yollarını öğrenin.
 • Değerli kaynaklar kazanmak için farklı gruplardan ve hayatta kalanlardan görevler üstlenin.
 • İhtiyacı olanları korumak için hayatı ve uzuvları riske at veya yoluna çıkan herkesi acımasızca öldür.
 • Seçimlerinizin New Orleans halkını nasıl etkilediğini görün ve sonuçlarıyla yaşamayı öğrenin.

1. TWD SNS Keyart GameplayReveal 2019

Yeni, Acımasız Bir Hikaye

New Orleans savaşta. Yaşayanlar sadece ölülerle savaşmakla kalmıyor, aynı zamanda birbirlerine acı ve vahşet de veriyor. Bedenler birbiriyle savaşan gruplar arasında birikirken, şehirde savaşın gidişatını değiştirebilecek uzun süredir kayıp olan bir gizemin fısıltıları yayılır. Bu çatışmanın ortasında kalırken hayatta kalabilecek misin? Her şeyin ardında yatan gizemi çözebilir misin? Şehrin ve hayatta kalanların kaderi sizin ellerinizde.

Sanal Gerçeklikte Keşfedilecek Geniş Bir Dünya

Ustalık, keşif, seçim özgürlüğü ve içgüdüsel mücadele, bunu VR için geliştirilmiş 15+ saatlik derin bir oyun haline getiriyor.

 • Yakın dövüş, menzilli ve derme çatma silahlar, gerçekçi bir şekilde kullanabileceğiniz tüm fizik tabanlı nesnelerle hem ölüleri hem de yaşayanları kesin.
 • Yürüteçlerin kafalarını vurun ve kafataslarına saplanmış silahları sökün.
 • Malzemeler ve sırlar aramak için harap sokaklarda ve creole konaklarında sürün.
 • Düşmanları yukarıdan pusuya düşürmek veya hızlı bir şekilde kaçmak için binaların, arabaların ve duvarların kenarlarını ölçekleyin.

B. I Baseball 20

RBI Baseball 20’de MLB ekibinizle mükemmelliği açığa çıkarın. RBI 20, arcade beyzbol aksiyonunu önemli gelişmeler ve iyileştirmelerle yeniden tanımlıyor.

Yepyeni Pitching System: Gerçek sürahi verilerine dayalı perde türlerini seçin
● Yeni Modern Vuruş Kontrolleri: Çitler için sallanmak için gücü açın veya temas için güvenli oynayın
● Yenilikçi ve aerodinamik temel vuruş kontrolleri, eve gitmeyi her zamankinden daha eğlenceli hale getirir!

R.B.I. Baseball 20

Sürahi Perspektifi: Yayından ilham alan yepyeni Pitching Camera, sahaları sunarken size yeni bir bakış açısı sunar

● Devasa Oyuncu Modeli İyileştirmeleri: Göz karası, kasklarda çam katranı ve dalışlar ve slaytlardan sonra kir ve çim lekeleri dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı eklendi
● Daha Özgünlük: İyileştirilmiş çalma ve pick-off’lar, yenilenmiş MLB top parkurları, uyarlanmış ara sahne animasyonları ve kamera açıları, daha iyi seyirci davranışları ve iyileştirilmiş top çarpışması
● As The Greats Olarak Oynayın: 165+ MLB Efsanesi ve Efsane Takımları

 En Sevdiğiniz Modlar: Franchise, Sergi ve Home Run Derby
● Haftalık Güncellemeler: Güncel Kadrolar ve İstatistikler
● Harika film müziği: 20 sanatçıdan şarkılar

DOOM 64

Doom64, iblislerin Anası’nı avlayıp Cehennem’in dünyayı istila etmesine engel olmak için iblislere karşı mücadele et. 30’dan fazla aksiyon dolu seviyede hayatta kalmaya çalışırken iblis istilasının kökünü kurutmana yardımcı olacak gelişmiş silahları ve sırları bulabilmek için gözünü dört aç.

maxresdefault 1 1

Stellar Commanders

Stellar Commanders, First Strike’ın yapımcılarının hazırladığı bu çok oyunculu, gerçek zamanlı strateji oyununda yıldızları fethet ve bir Yıldız Komutanı ol!

Uzaktaki gezegenleri ele geçirmek için mücadele ettiğin, çok oyunculu, teke tek oynanan bu strateji oyununa hoş geldin komutan. Rakibini stratejik bir şekilde yok etmek için yedi dakikan var, yoksa tüm gezegen çöküp korkunç şekilde patlayacak.

STC BlindflugWebsite Header

Bir gruba katıl ve roketler, tanklar, gizlilik jeneratörleri, gösterişli yörünge uyduları gibi kilidi açılabilen çeşitli fütürist birimler arasından seçimini yapıp oynamak için kendi stratejini oluştur. Rakibini mahveden yıkıcı bir güç mü olacaksın yoksa ince hamleler yaparak önemli bölgeyi ele geçiren stratejik bir fatih mi olmayı yeğlersin? Oyun tarzını ve zafer stratejini belirlemek sana kalmış.

Özünde saf ve nostaljiden esinlenmiş gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan bu yepyeni oyun, yüksek tempolu ve aksiyon dolu savaş turları sunuyor. Bu macerada bize katıl; yıldızlara ulaş ve dünyanın en büyük Yıldız Komutanı ol!

Football Manager 2020

Futbol kulübünüzü kendi yönteminizle yönetin. Planlama ve gelişimi daha önce hiç olmadığı kadar ödüllendiren ve menajerleri hem kendi hem de takımlarının kimliklerini geliştirmeye ve iyileştirmeye teşvik eden yeni özellikler ve oyun kontrolleri sunan Football Manager 2020‘de bütün fikirler önemlidir.

Tünelde ilerleyerek heyecanı maçın tam kalbinde yaşayacağınız capcanlı bir futbol dünyasına adım atın. Burada fikirlerinizin önemi var!

Burası, planlama ve bilgi birikimini ödüllendiren bir dünya, ama diğer oyunların aksine takip edilecek, önceden belirlenmiş bir sonu ya da senaryosu yok. Sadece sonsuz sayıda olasılık ve fırsat. Her kulübün anlatacak bir hikayesi vardır ve onu yaratmak tamamen senin elinde.

1138x600 football manager 2020 ucretsiz oldu fm 2020 nereden ve nasil indirilir 1584620136350

Futbolun bir rüyalar oyunu olduğu söylenir. Yani, menajerler de özel bir hayalperest türü sayılır.

Onlar sorunları değil, sadece fırsatları görür: dünyanın en iyilerine karşı kendilerini kanıtlayacakları, gelişecekleri ve yeni bir futbol felsefesi aşılayacakları, yeteneklerin çekirdekten yetişeceği, kulübün daha yukarılara zorlayacağı ve kupaya dair o bekleyişin sonuna ulaşacakları şanslar.

Zirveye nasıl ulaşacağınız size kalmış… Kararları alan sizsiniz, sonuçlarına da hazır olun…

 • Dünya çapında futboldaki en iyi 50 ülkeden biri arasından kulübünüzü seçin
 • 2500 kulüpten biriyle her seviyede başarıya imza atarak yeni bir çağ başlatın
 • En iyi oyuncularla sözleşme imzalayıp geleceği şekillendirin, 500.000’in üzerinde gerçek oyuncu ve personeli gözleyin
 • Kendi taktik vizyonunuzu oluşturun ve antrenman sahasında bu vizyonu gerçeğe dönüştürün
 • Bugüne kadarki en sürükleyici ve en akıllı maç motorumuzla oynayın

GELİŞTİRME MERKEZİ

Altyapı faaliyetleri ile ilgili tam denetim sunan çok kapsamlı bir merkez. İlk 11’e hazır olana kadar genç yıldızları kulübe vardıkları ilk andan itibaren altyapıda geliştirmenize olanak tanır.

KULÜP VİZYONU

Bir kültür geliştirin, gündemdeki hedeflerini gerçekleştirmek için yönetim kuruluyla çalışın ve gelecek sezonlarda ilerleme göstermek üzere kulübünüz için bir yol planlayın. Kulüp Vizyonu yönetim kurulunun çok daha ötesine gider, transferlere, oyun tarzına rekabet beklentilerine etki edebilir, kulübün kimliğini güçlendirmeye çalışırken çok yıllı hedefleri yakalayabilirsiniz.

OYNATILMA SÜRESİ YOL HARİTASI

Oyuncunun kadrodaki yerini tanımlamanın yepyeni bir yolu. Oyuncunun sözleşmesi boyunca o an için ve geleceğe yönelik oynatılma süresini oluşturarak, Yedek Oyuncu aşamasından Yıldız Oyuncu olana kadar her aşama için net bir yol belirleyin.

TEKNİK HEYET

Yeni roller, tavsiye ve etkileşim ekibini daha önce hiç olmadığı kadar önemli kılıyor. Bölgeler arasındaki daha fazla işbirliği oyunu, tıpkı gerçek hayattaki gibi bir teknik ekip yapısına yaklaştırıyor.

GRAFİKLE İLGİLİ GELİŞTİRMELER

Yeniden tasarlanan oyuncu ve menajer modelleri, geliştirilmiş ışıklandırma ve yenilenmiş saha görselleri şimdiye kadarki en gerçekçi ve en iyi görünümlü maç deneyimini oluşturmak için bir araya geliyor.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı