HaberPCPlayStationXBOX

Battlefield 6’yla İlgili Yeni Bilgiler

EA Games’in oyun severler ile buluşturmaya hazırlandığı Battlefield 6’dan yeni haberler geldi. Oyun Battlefiled 3’ten izler taşıyacak ve PS4 ile Xbox One için de gelecek. EA Games’in oyun severler ile buluşturmaya hazırlandığı Battlefield 6’ya dair bilgiler gelmeye başladı.

maxresdefault 2

Bildiğiniz gibi EA geçtiğimiz günlerde yeni Battlefield oyunu hakkında bazı önemli açıklamalarda bulunmuştu. Bu kısımdaysa, DICE’in bu zamana kadarki en kapsamlı Battlefield oyunu üzerinde çalıştığını da müjdeleyen firma, böylece oyunculara bambaşka bir deneyim sunacaklarını da belirtmişti. Battlefield 6 ile ilgili birkaç yeni bilgi paylaşıldı. Gelen bilgilere göre Battlefield 6, yalnızca Battlefield olarak piyasaya sunulabilir. Oyun büyük oranda Battlefield 3’ten esinlenecek ve 128 oyunculu geniş haritalara sahip olacak. Oyunda bir Battle Royal modu olması bekleniyor.

Yeni Battlefield, PS4 ve Xbox One için de gelecek

Battlefield 6’nın hangi platformlar için geleceğine dair bir bilgi yoktu. Oyunun yeni nesil konsollar için geleceği düşünülüyordu. Gelen son haberlere göre ise Battlefield 6 PS5 ve Series X dışında PS4 ve Xbox One için de gelecek. Oyun tabii ki PC için de geliyor.

battlefield 6dan yeni bilgiler sizdirildi

Bu haber, EA Games’in her platformdaki oyuncular için çalıştığını gösteriyor. Cyberpunk 2077’yle PS4’te yaşadığı vahim durumdan sonra EA Games’in titizlikle çalışması çok önemli. Oyun severlerin merakla beklediği oyun olan Battlefield 6’nın 2021 de çıkacağı duyurulmuştu. Fakat tam tarihi ve sistem gereksinimleri hala gizemini koruyor.

Peki siz BattleField 6 için heyecanlı mısınız?

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı