HaberSinema/TV

Amazon Prime Video Türkiye’nin Ocak 2021 Takvimini Açıkladı

Amazon Prime Video Ocak Ayı Takvimi

Amazon Prime Video Türkiye’nin Ocak ayı takvimini açıklandı. Ocak ayında Amazon Prime Video Türkiye’de gösterimde olacak popüler yapımlar arasında “American Gods”ın 3. sezonu ve “Star Trek: Lower Deck” gibi dizilerin yanı sıra James May’in tek başına gerçekleştirdiği ikinci yapımı “James May: Oh Cook” ve hayatın farklı alanlarda dört ünlü ismin efsanevi gecesini ele alan “One Night in Miami” gibi popüler filmler de yer alıyor.

Amazon Prime Video Türkiye’de Ocak ayında Amazon Prime üyeleriyle buluşacak tüm yeni yapımlarda TR altyazı desteği sunuyor.

American Gods | Ocak 11

American Gods
American Gods

Mitolojinin eski tanrıları ve günümüzün yeni teknoloji tanrıları arasındaki önlenemez savaşın muhteşem hikayesini işlediği American Gods, 11 Ocak’ta Prime Video’ya üçüncü sezonu ile giriş yapıyor. Ricky Whittle’ın canlandırdığı eski suçlu Shadow Moon karakteri, Ian McShane tarafından canlandırılan gizemli Mr. Wednesday tarafından göreve çağırıldığında, Nors mitolojisinin karizmatik ancak güvenilmez tanrısı Odin’in sadece bir tanrı değil, aynı zamanda Shadow’un babası olduğunu ortaya çıkıyor.

James May: Oh Cook | Ocak 15

James May: Oh Cook
James May: Oh Cook

James May, tek başına üstlendiği ikinci yapımı ile Prime Video’ya dönüş yapıyor. 15 Ocak’ta sadece Prime Video’da yayına girecek James May: Oh Cook, bir ev ekonomistinin mutfağında izleyicileri etkileyici Uzakdoğu, Akdeniz ve yerel barların etkileyici dünyasına yer veriyor. Prime Video üyeleri, evlerinde günlük malzemelerle yapabilecekleri ve öğrenebilecekleri birçok tarifi bu programda bulabilecek.

One Night in Miami | Ocak 15

One Night in Miami
One Night in Miami

15 Ocak’ta Prime Video’da yayına girecek yeni Amazon Original filmi One Night in Miami, 1964 yılında spor, müzik ve politikanın dört sembolünün, tarihin en büyük boks galibiyetlerinden birini kutlamak üzere bir araya geldiği geceyi anlatıyor. Miami Kongre Merkezi’nde ileride Muhammed Ali olarak tanınacak Cassius Clay’in dünya ağır siklet boks şampiyonu Sonny Liston’ı yenmesinin ardına, arkadaşları Malcolm X, Sam Cooke ve Jim Brown ile geçirdiği gece, 40 yıl sonra hala yankı uyandırmaya devam ediyor.

Star Trek: Lower Decks | Ocak 22

Star Trek: Lower Decks
Star Trek: Lower Decks

Rick and Morty’nin Emmy ödüllü yapımcısı ve yazar Mike McMahan tarafından hazırlanan Star Trek: Lower Decks, 22 Ocak’ta Prime Video’da Türk izleyicilerle buluşuyor. Dizi, Yıldız Filo’sunun en önemsiz gemisi U.S.S. Cerritos 2380’de görev alan destek mürettebatının hikayesini konu alırken, Star Trek: Next Generation ve Star Trek: Picard’da rol alan aktörler Jonathan Frakes ve Martina Sirtis de cameo rolleri ile yapımda katkısı bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı