PC

2020 Oyunu Çıktı

Herkesin bitse de kurtulsak dediği 2020 yılında yaşanan olayların yer aldığı “2020 Game” çıktı. Her geçen gün kötüleşen 2020 yılını konu alan bu oyunu bilgisayara indirebilir yada internet üzerinden oynayabilirsiniz.

Kabus Gibi Yılın Oyunu Çıktı

2019’dan güzel bir günle başlayan oyunda, 2020 yılına girdiğinizde önce orman yangınından bir koalayı kurtarıyorsunuz. Daha sonra koronadan kaçıyor, karantinaya giriyorsunuz, aşı olup virüsleri öldürebiliyorsunuz. Bu oyun 2020 yılında yaşanan tüm olayları konu alıyor. 2020 yılının nasıl geçtiğini, nelerle uğraşıldığını gösteriyor. İleride çocuğunuzu yada torununuza anlatacağınız 2020 yılı anıları bu oyunda var. Eğer olurda abartıyorsun derlerse oyunu bile var diyebilirsiniz.

2020 Game 1

Oyunda, 2020 yılından birçok olaya yer verilmiş. İlerledikçe TikTok’tan tuvalet kağıdı meydan okumalarına kadar bir çok olay görebiliyorsunuz. Oyunda maskeli bir karakteri oynuyorsunuz. Başına gelen felaketlerden kurtulup 2021 yılan erişmeye çalışıyorsunuz. Oyunu bitirebilirseniz, 2021 yılında başımıza gelebilecek olayları da görebilme şansınız oluyor. Tabi ki bunlar birer varsayım. Bizim göremediğimiz gibi oyun yapımcısı Max Harkavy de göremiyor. Yoksa görebiliyor mu?

Oyunu baştan sona tek başına yaptığını söyleyen Max Harkavy size oyunu sonunda bir sürpriz hazırlamış. En sonuna gelebilen yani 2021 yılına ulaşan oyuncular için Max Harkavy, bir mesaj bırakmış. Bu mesajın içeriğini ve ne olduğunu biliyoruz. Fakat siz oyun severlere bunu söylersek oyunu henüz oynamayan ve oynayacak kişilere ayıp olur. Spoiler vermiş oluruz.

2020game

Peki ne duruyorsunuz hemen linke tıklayarak oyunu oynayın. Bitiren kişiler duygu ve düşüncelerini yoruma iliştirsin. Sakın ola ki mektupta yazanları yorumlara yazmayın. İyi Eğlenceler.

KillerQuick

Merhaba, Ben Berkay Gençdoğan. 21 yaşındayım. İstanbul Beykoz'da oturuyorum. İlk Okulu Şahinkaya İlkokulunda, Orta okulu İshakağa Orta okulunda liseyi ise Celal Aras Anadolu Lisesi'nde okudum. Şuan ise Marmara Üniversitesi'nde Bilgisayar Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam engelleyici algılandı

Reklam engelleyici algılandı